Registrace pro firmy do letošního 7. ročníku Give & Gain Day 2017 jsou u  konce

Celkem se do mezinárodního dne firemního dobrovolnictví přihlásilo téměř padesát společností, které se chystají 19. května vyslat do neziskových i veřejně prospěšných organizací přes 1 000 dobrovolníků.  

Mezi zapojené firmy patří například  Sephora, ROSSMANN, Tchibo Praha, Raben Logistics Czech, Allen & Overy LLP, Stäubli Systems, Antalis, IVECO bus, Mondelez Czech Republic, COMMERZBANK, SDL, Johnson & Johnson, Alliance Healthcare – HR, Markant Česko, FNZ, Personal Connect, Cocoon, Procter&Gamble, TMF group, Sodexo Benefity, KNAUFINSULATION, Novartis a další.

Další důležitá část bude samotná registrace firemních dobrovolníků, která bude zahájena v pátek 21. dubna v 11.00 a ukončena 5. května v 17.00. Přihlášené firmy si budou v tomto termínu vybírat prostřednictvím našeho portálu Zapojím se z desítek neziskových i veřejně prospěšných organizací ze všech krajů České republiky. Jednat se bude například o pomoc v obci Velké Přílepy, která hledá dobrovolníky pro údržbu a přípravu fotbalového hřiště pro dětský fotbalový turnaj nebo vyklízení půdy usedlosti z 18. století pro Spolek archaických nadšenců v obci Sebranice.

Bližší informace poskytne:

Dominika Herdová, herdova@byznysprospolecnost.cz, tel.: +420 602 374 137

Give & Gain Day je oslavou potenciálu a společenského přínosu firemního dobrovolnictví po celém světě. V České republice ho organizuje národní platforma BPS - Byznys pro společnost, která je partnerem Business in the Community – iniciátora Give & Gain Day na mezinárodní úrovni. Mediální partner je Faktor S a časopis Týden.

 

 

« Zpět

Chci se zapojit, kontaktujte mě!

      odeslat