Přípravy na jeden z nejvýznamnějších dnů mezinárodního firemního dobrovolnictví Give & Gain Day nabírají na obrátkách. Přihlášky můžete posílat do 31. března, samotná akce se pak v České republice uskuteční 19. května.

Současné trendy ukazují, že firemní dobrovolnictví se pro stále větší množství firem stává smysluplnou a běžnou formou naplňování jejich společenské odpovědnosti. Zájem o Give & Gain Day se proto rok od roku zvyšuje. Podle naší evidence se k loňskému dni firemního dobrovolnictví v Česku přes portál Zapojimse.cz připojilo celkem 1200 dobrovolníků ze 40 podniků, obcí, městských částí a vysokých škol.

Přihlaste se

Do pomoci neziskovým organizacím v rámci Give & Gain Day se můžete hlásit až do konce března. „Firmám nabízíme jak samotný výběr lokality, tak pracovní činnosti, které mohou zahrnovat klientskou, expertní nebo manuální práci,“ říká Dominika Herdová z platformy Byznys pro společnost a dodává: „Příkladem může být procházka se seniory spojená se sportovními hrami a piknikem v Domově pro seniory Chodov nebo třeba odborná pomoc s aktualizací webových stránek společnosti Borůvka, Borovany, která svou pomoc zaměřuje na rodiny s dětmi s těžce tělesně postiženými členy, na seniory a na osoby se zdravotním postižením.“

Zapojením do projektu darujete neziskovým organizacím čas svých zaměstnanců. Ti pak za investovaný čas, energii i nápady získají dobrý pocit z prospěšné práce komunitě, jedinečný zážitek a prohloubení vztahů s kolegy. Za 6 let se do Give & Gain Day v České republice zapojilo celkem 4 400 firemních dobrovolníků, kteří odpracovali 35 100 hodin práce pro veřejně prospěšné instituce. Těšíme se, že se přidáte a přispějete svojí pomocí v tento významný den i vy.

Více informací a registrace Dominika Herdová

e-mail: herdova@byznysprospolecnost.cz, tel.: 602 374 137

 

Podívejte se na fotogalerii Give & Gain Day 2016.

 

Iniciátorem Give & Gain Day je na mezinárodní úrovni náš partner - Business in the Community.

Mediální partner:


        

 

 

« Zpět

Chci se zapojit, kontaktujte mě!

      odeslat