Zapojím se

Národní platforma firemního dobrovolnictví

21. listopad 2023

Děkujeme za pomoc VFN

Děkujeme za pomoc VFN

K naší výzvě darovat zboží a předměty na dobročinný jarmark Všeobecné fakultní nemocnice se připojily AVON Cosmetics a DM Drogerie.

Na dobročinném jarmarku, který se letos uskutečnil 2. 11., prodávají dobrovolníci z Centra dobrovolných aktivit VFN předměty, které darují zaměstnanci nemocnice, ale i další dárci a firmy. Výtěžek nemocnice použije na úhradu canisterapie, která není hrazena z veřejného pojištění a má velmi pozitivní dopady na rekonvalescenci pacientů.

Byznys pro společnost / Business for Society, respektive jeho dobrovolnická platforma Zapojímse, pomohl již potřetí zajistit prostory pro konání jarmarku, tentokrát v obchodním centru Westfield Chodov. Také jsme vyzvali odpovědné a naše členské firmy, aby nemocnici darovaly řadu zboží, které by se na jarmarku mohlo úspěšně prodat. K naší výzvě se připojily firmy Avon a DM drogerie, které pomohly nemocnici pomohli ke zvýšení celkové částky na 179.000 Kč zab 4 dny prodeje.

Nemocnice velmi děkuje všem dárcům za pomoc a podporu při konání této akce. Výtěžek poslouží na celý rok na úhradu canisterapeutických služeb pro malé i velké pacienty.

 

 

Pro firmy

  • Nadchneme vás pro dobrou věc a zajistíme, že pomůžete tam, kde je to třeba
  • Připravíme dobrovolnický event s přidanou hodnotou
  • Díky nám využijete své odborné znalosti pro neziskový sektor
Jak to funguje

Pro neziskovky

  • Zapojte se do největší profesionální sítě pro firemní dobrovolnictví
  • Najděte zapálené firemní dobrovolníky
  • Využijte různé druhy pomoci od manuální po odbornou

Jak to funguje
BPS

BPS – Byznys pro společnost, z. s.
V Tůních 11
120 00, Praha 2

Byznys pro společnost je největší odborná platforma pro sdílení principů odpovědného podnikání v České republice. Jsme partnerskou organizací CSR Europe.