Zapojím se

Národní platforma firemního dobrovolnictví

3. květen 2021

Give & Gain Day 2021 - registrace dobrovolníků

Give & Gain Day 2021 - registrace dobrovolníků

Registrace dobrovolníků začala 3. května a potrvá do 3. června!! 11. ročník se letos uskuteční 11. června. Neváhejte a registrujte se!

Registrace firemních dobrovolníků na akce na portále Zapojimse.cz již začaly a potrvají do 3. června. Věříme, že si každý dobrovolník, který má zájem pomoci, najde právě tu svoji akci, kde se bude cítit prospěšný.

V letošním roce vaši pomoc opravdu ocení každá nezisková organizace a jsme rádi, že naši myšlenku podpoří svou účastí ambasadorka Světlana Witowská, která pro vás natočila malý video vzkaz přímo z jedné organizace.

Give & Gain Day je svátkem firemního dobrovolnictví, je to příležitost pro spolupráci, pomoc, dobrý skutek ze strany firem ve prospěch místních komunit. Akci organizuje  BPS - Byznys pro společnost. Za 10 let se díky nám zapojilo do Give & Gain Day v České republice přes 6000 firemních dobrovolníků, kteří odpracovali téměř 50 000 hodin práce pro veřejně prospěšné instituce. Těšíme se, že se letos přidáte a přispějete svojí pomocí v tento významný den i vy.

Pro více informací kontaktujte prosím koordinátorku Give & Gain Day 2021 Annu Donovalovou: donovalova@byznysprospolecnost.cz.

Další informace o programu Give & Gain Day na webu Zapojimse.cz.

Pro firmy

  • Nadchneme vás pro dobrou věc a zajistíme, že pomůžete tam, kde je to třeba
  • Připravíme dobrovolnický event s přidanou hodnotou
  • Díky nám využijete své odborné znalosti pro neziskový sektor
Jak to funguje

Pro neziskovky

  • Zapojte se do největší profesionální sítě pro firemní dobrovolnictví
  • Najděte zapálené firemní dobrovolníky
  • Využijte různé druhy pomoci od manuální po odbornou

Jak to funguje
BPS

BPS – Byznys pro společnost, z. s.
V Tůních 11
120 00, Praha 2

Byznys pro společnost je největší odborná platforma pro sdílení principů odpovědného podnikání v České republice. Jsme partnerskou organizací CSR Europe.