Zapojím se

Národní platforma firemního dobrovolnictví

13. duben 2021

Give & Gain Day 2021 - registrace firem prodloužena

Give & Gain Day 2021 - registrace firem prodloužena

Zapojte se se Světlanou Witovskou a registrujte svou firmu ještě dnes!

Den firemního dobrovolnictví Give & Gain Day se blíží a my jsme se rozhodli prodloužit konečný termín přihlašování firem na 30. dubna 2021. Situace je stále ještě složitá, právě proto je ale pomoc neziskovým organizacím tak důležitá a potřebná. Dobrovolníci organizacím chybí, i přestože ty pro ně připravují naprosto bezpečné podmínky s dodržením všech aktuálních vládních opatření.

Registrujte své dobrovolníky a dopřejte jim jeden den, který věnují práci na potřebných místech. Dobrovolníci se dozví nové informace o své lokalitě a fungování neziskové organizace, prohloubí si vztahy se svými kolegy a změní na jeden den pracovní prostředí. Odměnou jim bude dobrý pocit, vděk, ale i nové zkušenosti a prohloubení týmového ducha.

Zapojte se i vy do 11. ročníku celorepublikového dobrovolnické dne Give & Gain Day 2021, který seuskuteční 11. června. Patronkou dobrovolnického dne je Světlana Witowská, která se aktivit Give & Gain dne zúčastní a pomůže tam, kde je potřeba.

 

JAK SE ZAPOJIT

Bude-li mít Vaše firma zájem zapojit se do Give & Gain Day 2021, či pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte kontaktovat Annu Donovalovou, donovalova@byznysprospolecnost.cz. Prostřednictvím portálu Zapojimse.cz poskytneme dobrovolníkům možnost výběru z desítek veřejně prospěšných organizací a jimi vypsaných akcí různých zaměření ve všech krajích ČR, kde Vaši pomoc a zájem uvítají a ocení! Registrace a přihlášky firem probíhají do 30. dubna 2021. Pro registraci a následnou fakturaci budeme potřebovat znát Vámi objednaný počet dobrovolníků a nejlépe i město, kde se chcete zapojit. Přihlašování dobrovolníků začíná už 3. května.

Neváhejte a zapojte se!

 

Pro firmy

  • Nadchneme vás pro dobrou věc a zajistíme, že pomůžete tam, kde je to třeba
  • Připravíme dobrovolnický event s přidanou hodnotou
  • Díky nám využijete své odborné znalosti pro neziskový sektor
Jak to funguje

Pro neziskovky

  • Zapojte se do největší profesionální sítě pro firemní dobrovolnictví
  • Najděte zapálené firemní dobrovolníky
  • Využijte různé druhy pomoci od manuální po odbornou

Jak to funguje
BPS

BPS – Byznys pro společnost, z. s.
V Tůních 11
120 00, Praha 2

Byznys pro společnost je největší odborná platforma pro sdílení principů odpovědného podnikání v České republice. Jsme partnerskou organizací CSR Europe.