Zapojím se

Národní platforma firemního dobrovolnictví

10. březen 2022

Give & Gain Day 2022 - registrace firem zahájena

Give & Gain Day 2022 - registrace firem zahájena

Neváhejte a registrujte svou firmu a své dobrovolníky do největšího celonárodního dne firemních dobrovolníků

V letošním roce se uskuteční 12. ročník Give & Gain Day a to 10. června 2022 v celé České republice. Máte tak možnost se připojit ke stovkám firemních dobrovolníků, kteří v jeden den pomáhají desítkám veřejně prospěšných organizací, které vaši pomoc opravdu potřebují. Řada organizací je na pomoci dobrovolníků přímo závislá a často se bez ní neobejde. 

Den firemního dobrovolnictví Give & Gain Day je tradiční iniciativa, které se každoročně účastní stovky dobrovolníků v celé ČR. Cílem akce je zapojit firemní dobrovolníky do manuální i odborné pomoci potřebným a komunitám, ve kterých žijí. Potkat se se svými kolegy a strávit s nimi společný čas. Pomoci v různých organizacích rozmanitých zaměření ve všech krajích ČR. Zaměstnavatelé je podpoří tím, že umožní svým zaměstnancům pomáhat během pracovní doby.

Hlavní myšlenkou této iniciativy je poháhat tam, kde vás opravdu potřebují. V současné situaci se aktivity dobrovolníků a firem soustředí především na pomoc ukrajinským rodinám. Ovšem je potřeba pomoc dobrovolníků směřovat i do ostatních veřejně prospěšných organizací a nezapomínat, že řada z nich se už dva roky potýká s naprostým nedostatkem dobrovolníků a velmi jejich práci potřebuje.

JAK SE ZAPOJIT

Má-li vaše firma zájem zapojit se do Give & Gain Day 2022, kontaktujte prosím Pavla Kučeru, kucera@byznysprospolecnost.cz. Zašleme vám přihlášku a veškeré podrobnosti

Prostřednictvím portálu Zapojimse.cz vám poskytneme možnost výběru z desítek veřejně prospěšných organizací ve všech krajích ČR, kde Vaši pomoc a zájem uvítají a ocení!

Registrace a přihlášky firem probíhají do 16. dubna 2022. Registrace samotných dobrovolníků se spouští 2. května 2022, kdy zveřejníme všechny nabídky a poptávky jednotlivých veřejně prospěšných organizací. 

Služby spojené s organizací dobrolnického dne jsou placené a cena za jednoho dobrovoníka zahrnuje plánování všech aktivit, organizaci dne, provoz portálu, veškerou komunikaci mezi firmami, dobrovolníky a organizacemi, pojištění dobrovolníků, zajištění pracovních pomůcek, školení BOZP a práci koordinátorů. 

Pro firmy

  • Nadchneme vás pro dobrou věc a zajistíme, že pomůžete tam, kde je to třeba
  • Připravíme dobrovolnický event s přidanou hodnotou
  • Díky nám využijete své odborné znalosti pro neziskový sektor
Jak to funguje

Pro neziskovky

  • Zapojte se do největší profesionální sítě pro firemní dobrovolnictví
  • Najděte zapálené firemní dobrovolníky
  • Využijte různé druhy pomoci od manuální po odbornou

Jak to funguje
BPS

BPS – Byznys pro společnost, z. s.
V Tůních 11
120 00, Praha 2

Byznys pro společnost je největší odborná platforma pro sdílení principů odpovědného podnikání v České republice. Jsme partnerskou organizací CSR Europe.