Zapojím se

Národní platforma firemního dobrovolnictví

17. srpen 2023

Na palubu, napnout plachty! V Thomayerově nemocnici pomáhali dobrovolníci s přípravou pirátského tábora

Na palubu, napnout plachty! V Thomayerově nemocnici pomáhali dobrovolníci s přípravou pirátského tábora

Poslední prázdninový týden se v Centru podpůrné péče Thomayerovy nemocnice Léčivka vylodili piráti! Probíhal zde příměstský tábor pro děti zaměstnanců, a ten bylo třeba důkladně nachystat: hlavně ty správné rekvizity, aby se děti cítily jako na pirátské výpravě.

Příprav se chopili firemní dobrovolníci z České podnikatelské pojišťovny – malovali kulisy, vyzdobili hernu, připravili materiál na tvoření, lodní deník a taky si vzali za svůj nejdůležitější úkol – připravit závěrečné truhly s pokladem.

Každý rok chodíme do ZOO pomáhat zvířatům. Druhý den jsme chtěli věnovat dětem a toto byla zajímavá nabídka,“ prozradila Anna Koehlerová z České podnikatelské pojišťovny, proč si její firma vybrala právě Centrum podpůrné péče Thomayerovy nemocnice Léčivka. „Je příjemné dostat se z kanceláře, a zkusit jinou činnost, a navíc tím pomoci druhým. Přináší to cennou zkušenost z jiného odvětví nebo oboru, ta je vždy přínosná pro rozhled a nová poznání. Moc jsme si den v Centru podpůrné péče užili,“ doplnila Anna Koehlerová.

U nás v Byznys pro společnost jsme vždy rádi, když se firmy účastní prostřednictvím portálu Zapojím se dobrovolnických programů. Pomáhají místním komunitám a neziskovým organizacím s věcmi a činnostmi, na které mnohdy sami nestačí.

Pro firmy

  • Nadchneme vás pro dobrou věc a zajistíme, že pomůžete tam, kde je to třeba
  • Připravíme dobrovolnický event s přidanou hodnotou
  • Díky nám využijete své odborné znalosti pro neziskový sektor
Jak to funguje

Pro neziskovky

  • Zapojte se do největší profesionální sítě pro firemní dobrovolnictví
  • Najděte zapálené firemní dobrovolníky
  • Využijte různé druhy pomoci od manuální po odbornou

Jak to funguje
BPS

BPS – Byznys pro společnost, z. s.
V Tůních 11
120 00, Praha 2

Byznys pro společnost je největší odborná platforma pro sdílení principů odpovědného podnikání v České republice. Jsme partnerskou organizací CSR Europe.