Zapojím se

Národní platforma firemního dobrovolnictví

22. březen 2021

Velikonoce pro domovy seniorů

Velikonoce pro domovy seniorů

Nejlepší recept na jarní depresi, je vzít si volno a pomoci druhým! Zapojte se z domova! Velikonoce si chtějí užít i v domovech seniorů.

Velikonoce jsou před námi a i přes tvrdá vládní opatření lze vykouzlit úsměvy. Dobrovolníci s naší pomocí najdou hned několik příležitostí, jak se zapojit a využít volného dne od svého zaměstnavatele pro pomoc ostatním - veškeré možnosti najdete na svých firemních dobrovolnických portálech. Seniorské domovy uvítají pomoc s přípravou materiálu pro dílny svých klientů a především poptávají vyfouknutá vajíčka či proutí na pletení pomlázek. Také sami můžete vyrobit svou dekoraci či upéct beránka, mazanec a přitom natočit video pozdrav, který potěší i ty seniory, kteří se dílen již nemohou účastnit. Vaše výrobky můžete poslat nebo i osobně přinést na vrátnici domova a zakončit, tak dobrovolnický den procházkou se sluncem v zádech a pohlazením na duši!

Pro firmy

  • Nadchneme vás pro dobrou věc a zajistíme, že pomůžete tam, kde je to třeba
  • Připravíme dobrovolnický event s přidanou hodnotou
  • Díky nám využijete své odborné znalosti pro neziskový sektor
Jak to funguje

Pro neziskovky

  • Zapojte se do největší profesionální sítě pro firemní dobrovolnictví
  • Najděte zapálené firemní dobrovolníky
  • Využijte různé druhy pomoci od manuální po odbornou

Jak to funguje
BPS

BPS – Byznys pro společnost, z. s.
V Tůních 11
120 00, Praha 2

Byznys pro společnost je největší odborná platforma pro sdílení principů odpovědného podnikání v České republice. Jsme partnerskou organizací CSR Europe.