Zapojím se

Národní platforma firemního dobrovolnictví

25. listopad 2016

Zaměstnanci Škoda Auto se poprvé zapojili do Engage Days

Zaměstnanci Škoda Auto se poprvé zapojili do Engage Days

Cílem Engage days ve ŠKODA AUTO bylo podpořit regionální neziskové organizace a zapojit se konkrétní pomocí. Na podzim 2016 proběhly celkem tři akce, kterých se zúčastnilo 44 dobrovolníků.

V sobotu 5. listopadu pomáhalo 11 dobrovolníků v Základní škole speciální Neratov, kde vymalovalo rekonstruované prostory školy pro žáky s postižením a se specifickými vzdělávacími potřebami. Ti, co nemuseli vyrazit na dlouhou cestu do Mladé Boleslavi, si jako odměnu po práci dopřáli malý výlet k poutnímu kostelu sdružení Neratov. „Sešla se skvělá parta lidí se stejným cílem, nezištně pomoci těm, kteří to skutečně potřebují. Nejlepší na tom je pozitivní pocit z dobře odvedené práce, který jsme si v sobě všichni odvezli,“ zhodnotila Lada Doležalová, dobrovolnice ze ŠKODA AUTO v Bartošovicích.

„Za organizační tým bychom chtěli všem, kteří s námi do toho šli, poděkovat. Sešla se vždy úžasná skupina lidí, zajímavá setkání a shledání udělala z každé akce jedinečný zážitek. Věříme, že dobrovolnictví má ve ŠKODA AUTO budoucnost a těšíme se na další podobné akce,“ říká Petra Hradcová z oddělení SE – ŠKODA Akademie.

Pro firmy

  • Nadchneme vás pro dobrou věc a zajistíme, že pomůžete tam, kde je to třeba
  • Připravíme nezapomenutelný teambuilding s přidanou hodnotou
  • Díky nám využijete své odborné znalosti pro neziskový sektor
Jak to funguje

Pro neziskovky

  • Zapojte se do největší profesionální sítě pro firemní dobrovolnictví
  • Najděte zapálené firemní dobrovolníky
  • Využijte různé druhy pomoci od manuální po odbornou

Jak to funguje
BPS

BPS – Byznys pro společnost, z. s.
V Tůních 11
120 00, Praha 2

Byznys pro společnost je největší odborná platforma pro sdílení principů odpovědného podnikání v České republice. Jsme partnerskou organizací CSR Europe.

Mediálním partnerem portálu Zapojimse.cz je Česká televize.