Zapojím se

Národní platforma firemního dobrovolnictví

13. ročník Give & Gain Day

13. ročník Give & Gain Day

Den firemního dobrovolnictví Give & Gain Day je největší setkání dobrovolníků, kterého se každoročně účastní stovky zaměstnanců firem a desítky veřejně prospěšných organizací. Cílem akce je zapojit firemní dobrovolníky do manuální i odborné pomoci potřebným a komunitám, ve kterých žijí. Zaměstnavatelé je podpoří tím, že umožní svým zaměstnancům pomáhat během pracovní doby.

Hlavní myšlenkou tohoto dne je darovat svůj čas, energii i nápady a získat nejen dobrý pocit z potřebné a užitečné práce, ale i nový pohled na svět a jedinečný zážitek. Veřejně prospěšné organizace darují své nadšení a zkušenosti a získají odhodlanou pracovní sílu, možnost se profesionalizovat a potkat se s lidmi z jiného pracovního sektoru. 

V letošním roce se uskuteční již 13. ročník a to 9. června 2023 v celé České republice.

Jak se zapojit

Má-li vaše firma zájem se zapojit do letošního ročníku, kontaktujte prosím Pavla Kučeru, 📞733 851 358, 📧 kucera@byznysprospolecnost.cz a požádejte o zaslání přihlášky, případně o přidání do newslettru, aby vám neutekly žádné důležité informace.
Registrace a přihlášky firem probíhají do 21. dubna 2023. Registrace samotných dobrovolníků se spouští 2. května 2023 v 10:00.

Prostřednictvím portálu Zapojimse.cz vám zprostředkujeme možnost výběru z desítek veřejně prospěšných organizací ve všech krajích ČR, kde Vaši pomoc a zájem uvítají a ocení!

Chcete umožnit svým zaměstnancům zúčastnit se obdobné akce na Slovensku? Kontaktuje naši spřátelenou organizaci Nadácia Pontis, která ve stejný den pořádá 17. ročník firemního dobrovolnictví Naše mestoSlužby spojené s organizací dobrovolnického dne jsou placené a cena za jednoho dobrovolníka zahrnuje plánování všech aktivit, organizaci dne, provoz portálu, veškerou komunikaci mezi firmami, dobrovolníky a organizacemi, pojištění dobrovolníků, zajištění pracovních pomůcek, školení BOZP a práci koordinátorů. 

 

Dokumenty ke stažení

Pro firmy

  • Nadchneme vás pro dobrou věc a zajistíme, že pomůžete tam, kde je to třeba
  • Připravíme dobrovolnický event s přidanou hodnotou
  • Díky nám využijete své odborné znalosti pro neziskový sektor
Jak to funguje

Pro neziskovky

  • Zapojte se do největší profesionální sítě pro firemní dobrovolnictví
  • Najděte zapálené firemní dobrovolníky
  • Využijte různé druhy pomoci od manuální po odbornou

Jak to funguje
BPS

BPS – Byznys pro společnost, z. s.
V Tůních 11
120 00, Praha 2

Byznys pro společnost je největší odborná platforma pro sdílení principů odpovědného podnikání v České republice. Jsme partnerskou organizací CSR Europe.