Zapojím se

Národní platforma firemního dobrovolnictví

13. ročník Give & Gain Day

13. ročník Give & Gain Day

Den firemního dobrovolnictví Give & Gain Day je největší setkání dobrovolníků, kterého se každoročně účastní stovky zaměstnanců firem a desítky veřejně prospěšných organizací. Cílem akce je zapojit firemní dobrovolníky do manuální i odborné pomoci potřebným a komunitám, ve kterých žijí. Zaměstnavatelé je podpoří tím, že umožní svým zaměstnancům pomáhat během pracovní doby.

Hlavní myšlenkou tohoto dne je darovat svůj čas, energii i nápady a získat nejen dobrý pocit z potřebné a užitečné práce, ale i nový pohled na svět a jedinečný zážitek. Veřejně prospěšné organizace darují své nadšení a zkušenosti a získají odhodlanou pracovní sílu, možnost se profesionalizovat a potkat se s lidmi z jiného pracovního sektoru. 

V letošním roce se uskuteční již 13. ročník a to 9. června 2023 v celé České republice.

Jak se zapojit

Má-li vaše firma zájem se zapojit do letošního ročníku, kontaktujte prosím Pavla Kučeru, 📞733 356 851, 📧 kucera@byznysprospolecnost.cz a požádejte o zaslání přihlášky, případně o přidání do newslettru, aby vám neutekly žádné důležité informace.
Registrace a přihlášky firem probíhají do 21. dubna 2023. Registrace samotných dobrovolníků se spouští 2. května 2023 v 10:00.

Prostřednictvím portálu Zapojimse.cz vám zprostředkujeme možnost výběru z desítek veřejně prospěšných organizací ve všech krajích ČR, kde Vaši pomoc a zájem uvítají a ocení! Pro velký zájem dobrovolníků v Praze jsou veškeré nabídky veřejně prospěšných organizací již naplněny a v Praze v tuto chvíli pro dobrovolníky nemáme další uplatnění. Rádi vás tak uvítáme v dalších krajích v republice, kde je nabídka ještě stále široká.

Chcete umožnit svým zaměstnancům zúčastnit se obdobné akce na Slovensku? Kontaktuje naši spřátelenou organizaci Nadácia Pontis, která ve stejný den pořádá 17. ročník firemního dobrovolnictví Naše mestoSlužby spojené s organizací dobrovolnického dne jsou placené a cena za jednoho dobrovolníka zahrnuje plánování všech aktivit, organizaci dne, provoz portálu, veškerou komunikaci mezi firmami, dobrovolníky a organizacemi, pojištění dobrovolníků, zajištění pracovních pomůcek, školení BOZP a práci koordinátorů. 

 

Dokumenty ke stažení

Pro firmy

  • Nadchneme vás pro dobrou věc a zajistíme, že pomůžete tam, kde je to třeba
  • Připravíme dobrovolnický event s přidanou hodnotou
  • Díky nám využijete své odborné znalosti pro neziskový sektor
Jak to funguje

Pro neziskovky

  • Zapojte se do největší profesionální sítě pro firemní dobrovolnictví
  • Najděte zapálené firemní dobrovolníky
  • Využijte různé druhy pomoci od manuální po odbornou

Jak to funguje
BPS

BPS – Byznys pro společnost, z. s.
V Tůních 11
120 00, Praha 2

Byznys pro společnost je největší odborná platforma pro sdílení principů odpovědného podnikání v České republice. Jsme partnerskou organizací CSR Europe.