Zapojím se

Národní platforma firemního dobrovolnictví

13. únor 2023

13. ročník Give & Gain Day - Přihlášky firem

13. ročník Give & Gain Day - Přihlášky firem

Zahajujeme přihlašování firem na letošní ročník národního dne firemního dobrovolnictví Give & Gain Day 2023, který se uskuteční 9. června 2023.

Den firemního dobrovolnictví Give & Gain Day je největší dobrovolnická aktivita, které se každoročně účastní stovky dobrovolníků v celé ČR. Cílem akce je zapojit firemní dobrovolníky do manuální i odborné pomoci potřebným a komunitám, ve kterých žijí. Potkat se se svými kolegy a strávit s nimi společný čas. Pomoci v různých organizacích rozmanitých zaměření ve všech krajích ČR. Zaměstnavatelé je podpoří tím, že umožní svým zaměstnancům pomáhat během pracovní doby.

Právě jsme spustili registraci firem na letošní ročník Give & Gain Day! Pokud se chcete připojit k této dobrovolnické akci, nezapomeňte nám poslat svoji přihlášku, ve které uveďte počet vašich dobrovolníků. 

Pro bližší informace a přihlášku kontaktujte Pavla Kučeru, 📞733 356 851, 📧 kucera@byznysprospolecnost.cz. Rádi vám zodpovíme veškeré vaše dotazy. Sledujte náš web, kde jsou uvedeny veškeré zásadní informace, případně se přihlaste k odběru našich novinek, aby vám nic zásadního neuteklo. Pro velký zájem dobrovolníků v Praze jsou veškeré nabídky veřejně prospěšných organizací již naplněny a v Praze v tuto chvíli pro dobrovolníky nemáme další uplatnění. Rádi vás tak uvítáme v dalších krajích v republice, kde je nabídka ještě stále široká.

Letos vaši pomoc ocení například zoologické zahrady, ekologická sdružení, domovy seniorů nebo útulky pro psy a kočky. Společně chceme pomoct v desítkách různých veřejně prospěšných organizacích. 

Dokumenty ke stažení

Pro firmy

  • Nadchneme vás pro dobrou věc a zajistíme, že pomůžete tam, kde je to třeba
  • Připravíme dobrovolnický event s přidanou hodnotou
  • Díky nám využijete své odborné znalosti pro neziskový sektor
Jak to funguje

Pro neziskovky

  • Zapojte se do největší profesionální sítě pro firemní dobrovolnictví
  • Najděte zapálené firemní dobrovolníky
  • Využijte různé druhy pomoci od manuální po odbornou

Jak to funguje
BPS

BPS – Byznys pro společnost, z. s.
V Tůních 11
120 00, Praha 2

Byznys pro společnost je největší odborná platforma pro sdílení principů odpovědného podnikání v České republice. Jsme partnerskou organizací CSR Europe.