Zapojím se

Národní platforma firemního dobrovolnictví

22

Květen 2018

FIremní dobrovolníci odpracovali v rámci Give&Gain Day přes 5000 hodin

Pátek 18. května se nesl ve znamení firemního dobrovolnictví. Zaměstnanci soukromého sektoru pomáhali tomu neziskovému a odpracovali dohromady 5312 hodin po celé ČR. Letos se zúčastnilo na 700 zaměstnanců ze 30 společností a pomohli 82 organizacím.

Zobrazit více

21

Květen 2018

Zaměstnanci Skupiny ČEZ věnovali pojedenácté čas dobré věci

Čas pro dobrou věc nastal opět po roce pro zaměstnance Skupiny ČEZ na severu Čech. Pomoc za ta léta víceméně již ostřílených 38 dobrovolníků byla velmi různorodá.

Zobrazit více

15

Květen 2018

Největší akce firemního dobrovolnictví v ČR již tento pátek!

V pátek 18. května vyrazí již poosmé firemní dobrovolníci pomáhat neziskovým organizacím v rámci Give & Gain Day. V letošním roce se zapsalo přes portál Zapojimse.cz téměř 650 dobrovolníků z různých firem a institucí, kteří pomohou po celé ČR.

Zobrazit více

30

Duben 2018

Čas pro dobrou věc v Plzeňském a Karlovarském kraji

Čtyři desítky dobrovolníků z řad zaměstnanců Skupiny ČEZ se zapojily do 11. ročníku akce Čas pro dobrou věc. Během dvou dnů pomáhali s úklidem, údržbovými pracemi a zahradničením v 5 organizacích v Plzeňském a Karlovarském kraji.

Zobrazit více

27

Duben 2018

Firemní dobrovolníci, zapojte se do Give & Gain Day 2018

Den firemního dobrovolnictví Give & Gain Day proběhne letos v České republice již poosmé, a to v pátek 18. května. Stovky firemních dobrovolníků v tento den vyrazí společně pomáhat neziskovému sektoru.

Zobrazit více

20

Duben 2018

Energetici pomáhali neziskovkám v Praze a Středočeském kraji

Téměř stovka dobrovolníků z řad zaměstnanců Skupiny ČEZ se zapojila do 11. ročníku akce Čas pro dobrou věc. Během dvou dnů pomáhali s úklidem, údržbovými pracemi i administrativou ve 14 organizacích v Praze, Nymburku a Hvozdnici.

Zobrazit více

13

Březen 2018

IBM ČR se věnuje tématu GDPR také v neziskových organizacích

Jak se nové evropské nařízení na ochranu osobních údajů dotkne práce neziskových organizací bylo možné se dozvědět na workshopu, který pořádal Byznys pro společnost ve spolupráci s IBM ČR.

Zobrazit více

20

Únor 2018

Zaregistrujte se na workshop o GDPR

Jak se nové evropské nařízení na ochranu osobních údajů dotkne práce neziskových organizací, se dozvíte na workshopu dne 8. 3. 2018. Vstup volný, zaregistrujte se co nejdříve!

Zobrazit více

7

Únor 2018

Grantové řízení GSK fondu pro rok 2018 bylo zahájeno

GSK fond vyhlašuje grantové řízení pro rok 2018. Fond podpoří organizace, které pomáhají seniorům, hendikepovaným či jejich rodinám, které se o ně starají. Organizace mohou své projekty přihlásit v době od 12. 2. do 12. 3.

Zobrazit více

31

Leden 2018

Pomohli jsme najít kopírkám nový domov v neziskovkách

Byznys pro společnost se stal jedním z partnerů prvního ročníku projektu Kopírka hledá kancelář, jehož cílem je podpořit neziskové organizace darováním použité značkové kancelářské techniky.

Zobrazit více

Pro firmy

  • Nadchneme vás pro dobrou věc a zajistíme, že pomůžete tam, kde je to třeba
  • Připravíme nezapomenutelný teambuilding s přidanou hodnotou
  • Díky nám využijete své odborné znalosti pro neziskový sektor
Jak to funguje

Pro neziskovky

  • Zapojte se do největší profesionální sítě pro firemní dobrovolnictví
  • Najděte zapálené firemní dobrovolníky
  • Využijte různé druhy pomoci od manuální po odbornou
Jak to funguje
BPS

BPS – Byznys pro společnost, z. s.
V Tůních 11
120 00, Praha 2

Byznys pro společnost je největší odborná platforma pro sdílení principů odpovědného podnikání v České republice. Jsme partnerskou organizací CSR Europe.